Kategorie
Uncategorized

Zasady mody włoskiej

Kolejnym niezwykle istotnym elementem stylu włoskiego są spodnie. Na ulicach włoskich miast, spotkać można zwłaszcza kremowe, cienkie spodnie, o typowo włoskiej długości odkrywającej kostki. Włoscy mężczyźni wyjątkowo cenią zwężane nogawki. Podkreślają mocne strony sylwetki, nie lekceważąc wygody i przewiewności. Właśnie taka długość to najświeższy trend nadchodzącego sezonu! Śledząc światowe trendy panowie coraz odważniej wybierają spodnie do kostek np. w super modną kratkę. Panowie niezwykle często wybierają białe spodnie, które wszystkim stylizacjom nadają wytworności. Włoska moda od lat przekonuje, że biel w połączeniu ze szlachetnymi materiałami niezmiennie gwarantuje luksusowy look.
W formalnym ubiorze Włochów królują zestawy koordynowane. Panowie bez zastanowienia sięgają po żywe kolory garniturów. Jest to efekt dorobku włoskich wizjonerów mody, którzy od lat odznaczają się bogatymi, kolorowymi printami. Za ich sprawą, znakiem rozpoznawczym włoskiej mody ulicznej są zwracające uwagę, ozdobne dodatki
W sezonie letnim styl włoski staje się popularny i widoczny w kolekcjach modowych. Królują zestawy koordynowane w odcieniach błękitu i bieli. Stylizacje, które przywodzą na myśl włoskie wakacje stworzyć można dzięki ofercie marki Lavard. Wśród bogatego asortymentu znajdziemy m.in. eleganckie oraz casualowe koszule w odcieniach bieli i błękitu. Naszym klientom z pewnością zaimponują najwyższej jakości, naturalne tkaniny. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszymi kolekcjami marki Lavard.