You are here:  / Józefina gimnazjum / Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem

post by related

related post

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem (5)Obecnie coraz więcej ośrodków wypoczynkowych organizuje turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem. Aby skorzystać z takiej oferty należy przede wszystkim postarać się o orzeczenie o niepełnosprawności i dokumentację medyczną dotyczącą przebiegu choroby dziecka.

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem posiada doskonale wyposażone ośrodki. Na miejscu znajdują się gabinety fizjoterapeutyczne i lekarskie, sale gimnastyczne i rehabilitacyjne z profesjonalnym sprzętem do ćwiczeń,gabinety zabiegowe, sale kąpielowe, baseny, boisko, a także część rekreacyjna dla dzieci. Wybór świadczeń zależy od typu niepełnosprawności i zaleceń lekarzy.

Dziecko ma możliwość skorzystania z pomocy wykwalifikowanych specjalistów rehabilitantów i lekarzy. Pacjenta czekają także inne atrakcje
np. zabawy taneczne, ogniska bądź grillowanie oraz wycieczki krajoznawcze, a przede wszystkim możliwość oddychania świeżym powietrzem i kąpiel w morzu. W takich warunkach proces powrotu dziecka do zdrowia jest najbardziej efektywny.

Ciekawe wpisy o rekreacj i podróżach:

Turnus rehabilitacyjny dla dzieci nad morzem
1 vote, 5.00 avg. rating (88% score)